14 czerwca 2018

Kontakty

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.

ul. Morgi 53, 86-170 Nowe
tel. +48 52 33 28 381 fax : +48 52 33 28 380
sekretariat@zmnove.com

SEKRETARIAT

Weronika Patocka – Asystentka Zarządu
T: +48 662 524 554
weronika.patocka@zmnove.com

KADRY

Danuta Gulc – Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
T: +48 662-523-928
danuta.gulc@zmnove.com

SPRZEDAŻ KRAJOWA

Robert Kamiński – Kierownik ds. Kluczowych Klientów – Hurt
+48 606 474 860
robert.kaminski@zmnove.com

Anna Pilawiecka – Key Account Manager
T: +48 668 129 396
anna.pilawiecka@zmnove.com

Mateusz Proksa – Key Account Manager
+48 662-524-165
mateusz.proksa@zmnove.com

Marcin Łukacz – Key Account Manager
+48 882-136-796
marcin.lukacz@zmnove.com

SPRZEDAŻ EKSPORTOWA

Anna Flis -Z-ca Dyrektora Sprzedaży
+48 608 841 786
anna.flis@zmnove.com

Sylwia Małkowska – Koordynator ds. Eksportu
T: +48 784-087-989
sylwia.malkowska@zmnove.com

KONTROLA JAKOŚCI
Tomasz Gajkowski – Kierownik Kontroli Jakości, HACCP
T: +48 728 385 394
tomasz.gajkowski@zmnove.com

TRANSPORT KRAJOWY

Iwona Sambor – Koordynator ds. transportu krajowego
T: +48 606-414-885
iwona.sambor@zmnove.com

TRANSPORT EKSPORTOWY

Małgorzata Bielińska – Koordynator ds. transportu eksportowego
T: +48 784-087-990
malgorzata.bielinska@zmnove.com