14 czerwca 2018

Kontakty

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.

ul. Morgi 53, 86-170 Nowe
tel. +48 52 33 28 381 fax : +48 52 33 28 380
sekretariat@zmnove.com

SEKRETARIAT

Weronika Patocka – Asystentka Zarządu
T: +48 662 524 554
weronika.patocka@zmnove.com

KADRY

Danuta Gulc – Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
T: +48 662-523-928
danuta.gulc@zmnove.com

SPRZEDAŻ

Kraj :

Artur Kaczan – Krajowy Kierownik Sprzedaży
+48 668 129 397
artur.kaczan@zmnove.com

Robert Kamiński – Key Account Manager
+48 606 474 860
robert.kaminski@zmnove.com

Mateusz Proksa – Key Account Manager
+48 662-524-165
mateusz.proksa@zmnove.com

Piotr Buczkowski – Key Account Manager
+48 662 523 975
piotr.buczkowski@zmnove.com

Eksport :

Martin Christensen – Senior Key Account Manager
+45 28933230
mac@zmnove.com

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Anna Flis – Senior Manager Customer Service
+48 608 841 786
anna.flis@zmnove.com

Kraj :

Anna Pilawiecka – Zastępca Kierownika Działu Obsługi Klienta
T: +48 668-129-396
anna.pilawiecka@zmnove.com

Eksport :

Sylwia Małkowska – Zastępca Kierownika Działu Obsługi Klienta
T: +48 784-087-989
sylwia.malkowska@zmnove.com

KONTROLA JAKOŚCI

Tomasz Gajkowski – Kierownik Kontroli Jakości, HACCP
T: +48 728 385 394
tomasz.gajkowski@zmnove.com

TRANSPORT KRAJOWY

Iwona Sambor – Koordynator ds. transportu krajowego
T: +48 606-414-885
iwona.sambor@zmnove.com

TRANSPORT EKSPORTOWY

Małgorzata Bielińska – Koordynator ds. transportu eksportowego
T: +48 784-087-990
malgorzata.bielinska@zmnove.com